odalarımız

 

Dream World Resort`da Standart çift kişilik odalar ve aile odaları mevcuttur. Bütün Odalar bireysel klima ve duş / wc ve teras veya balkon ile donatılmıştır. Odalarımızda LCD uydu TV (uluslararası kanallar ve müzik kanalları) direkt telefon, kasa (ücretli) ve mini bar bulunmaktadır. Banyoda Bir saç kurutma makinesi vardır.  Aile odalarımız bir kapı ile ayrılan iki yatak odasından oluşmaktadır.

STANDART ODA

 

En fazla 2+1 ya da 3 kişi konaklanabilinen standart odalarımız, yaklaşık 25 m²‘dir.

Konforlu dizayn edilmiş odalarımızda; laminat zemin, merkezi klima sistemi, kiralık kasa, minibar (günlük su ve soda bırakılır), LCD TV (uydu kanallı), direk telefon, ücretsiz internet (kablosuz), saç kurutma makinesi, duşakabin ve tuvalet bulunmaktadır.

AİLE ODASI

 

 

Aile odalarımız yaklaşık 40 m² olup en fazla 2+2 ya da 4  kişi konaklayabilmektedir. Bu odalarımızda ara kapılı 2 yatak odası ile 1 banyo mevcuttur. Diğer tüm özellikler standart odalardaki gibidir. 

 

DUBLEX AİLE ODASI

 

 

Aynı zamanda DUBLEX ( iki katlı ) Aile odalarımızda mevcuttur yine yaklaşık 40 m² olup en fazla 2+2 ya da 4  kişi konaklayabilmektedir. Bu odalarımızda ara kapılı, merdiven, 2 yatak odası ile 1 banyo mevcuttur. Diğer tüm özellikler standart odalardaki gibidir.